Spędź Sylwestra w sercu Krakowa!

Sylwester w Restauracji Wierzynek: Tradycja w Wyjątkowym Wydaniu! 🥂✨

Zapraszamy Państwa na niezapomnianą noc sylwestrową w jednej z najbardziej prestiżowych restauracji Krakowa – Wierzynek! 🌟

🍽️ Ekskluzywna Kolacja: Rozpocznijmy ten wyjątkowy wieczór od wykwintnej kolacji, pełnej smaków tradycyjnej kuchni polskiej w nowoczesnym wydaniu. Nasz doświadczony zespół kucharzy zadba o każdy detal, abyście mogli cieszyć się unikalnymi smakami przy dźwiękach delikatnej muzyki.

🎆 Powitanie Nowego Roku z Szampanem: O północy witać będziemy Nowy Rok w wyjątkowy sposób. Każdy z naszych Gości otrzyma szklankę szampana, a unikalna sceneria Restauracji Wierzynek w tym magicznym momencie sprawi, że poczujecie się jak bohaterowie bajki.

🏰 Historia Spotyka Nowoczesność: Restauracja Wierzynek to nie tylko miejsce, w którym tradycja i historia splatają się w jedno, ale także przestrzeń, która zachwyca swoim eleganckim wystrojem. Znajdźcie się w sercu Krakowa, by powitać Nowy Rok w wyjątkowej atmosferze.

📅 Rezerwacje: Aby uczestniczyć w tej wyjątkowej sylwestrowej nocy, zachęcamy do wcześniejszych rezerwacji miejsc. Skontaktujcie się z nami, aby zapewnić sobie udział w wyjątkowym wydarzeniu.

Dołączcie do naszej tradycji i spędźcie Sylwestra w Restauracji Wierzynek, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością, tworząc niepowtarzalny klimat tego wyjątkowego wieczoru! 🌟🎉

Poznaj naszą ofertę:
https://restaurant.wierzynek.pl/wp-content/uploads/2023/11/Oferta-sylwestrowa-RW-2023-PL.pdf

https://restaurant.wierzynek.pl/wp-content/uploads/2023/11/Oferta-sylwestrowa-RW-2023-ENG-1.pdf

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *