Słodki i tradycyjny stół

nag-6

Obydwa pomysły są doskonałe dla par, które chcą wzbogacić swoje wesele o dodatkowe atrakcje, które przypadną do gustu gościom.

 

Słodki stół na weselu to zazwyczaj uroczy kącik, gdzie znajdują się różnego rodzaju słodkości, takie jak ciasta, babeczki, lizaki, cukierki, ciasteczka i wiele innych. Często są one ustawione na ozdobnych półkach lub stołach, które są udekorowane kwiatami, balonami i innymi elementami, które pasują do kolorystyki wesela. Słodki stół to doskonałe rozwiązanie dla par, które chcą zaoferować swoim gościom coś słodkiego, ale nie koniecznie serwować to jako danie do stołów gości.

 

Tradycyjny stół to natomiast propozycja dla par, które chcą nadać swojemu weselu bardziej rustykalny i naturalny wygląd. Tradycyjny stół to zazwyczaj drewniany stół udekorowany suszonymi kwiatami, ziółami, owocami i warzywami. Na stole można umieścić wiele smakowitych potraw, takich jak chleb, wędliny, sery, dipy, sałatki, pieczywo i wiele innych. Tradycyjny stół to doskonałe rozwiązanie dla par, które kochają prostotę, naturalność i chcą, aby ich wesele było nieformalne i kameralne.